Terms and Conditions

Üyelik Sözleşmesi

 

tfen, Authenticseconds.com'u kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. 

 

Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen Authenticseconds.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. 

 

Authenticseconds.com aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Authenticseconds.com'u ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir. 

 

1. Kullanım ve Güvenlik Kuralları 

 

Authenticseconds.com üyesi olan herkese açık bir sitedir.

 

authenticseconds.com üzerinden satışı yapılan ürünlerin 2. el olması sebebiyle cayma hakkı bulunmamakta olup, satın alınan ürünün iadesi yapılmamaktadır. Değişim hakkınız ürününüzü teslim aldığınız andan itibaren 48 saat geçerlidir. Bu süre içerisinde ürünün değişim talebi tarafımıza bildirilmeli ve ürünün gönderimi sağlanmalıdır.

 

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar: 

 

1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda. 

 

1.b. Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda. 

 

1.c. Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan ÜYE sorumludur. Aynı şekilde ÜYE, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük ÜYE'ye aittir. 

 

1.d. Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda. 

 

1.e. Üyenin/Kullanıcının, Authenticseconds.com kampanyalarının, Authenticseconds.com'un satış sisteminin veya internet sitesinin herhangi bir açığından (teknik, vs.) faydalanarak, Authenticseconds.com'a zarar vermesi, haksız bir menfaat sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması, gerçeğe uymayan fiilleri, kampanya veya satış koşullarında istenen şartları sağlamamasına rağmen, bunlardan yararlanması gibi Authenticseconds.com'un kampanyalarının, satış sisteminin veya internet sitesinin kötüye kullanılmasının Authenticseconds.com tarafından tespit edilmesi durumunda, Authenticseconds.com'un kanunundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme; kullanıcının üyeliğine son verme; satış sözleşmesini tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı bulunmaktadır. 

 

2. İçerik Kullanımı 

 

2.a. Authenticseconds.com'da sunulan görsel, yazısal içerik kişisel kullanım içindir. Authenticseconds.com'un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya Authenticseconds.com'un izni olmadan link vermek yasaktır. 

 

2.b. Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı Authenticseconds.com'a ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

 

3. Sorumluluklar 

 

3a. Authenticseconds.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile takip edilmektedir. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır. 

 

3.b. Authenticseconds.com üyesi, kayıt işlemlerini tamamlanıp elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta adresini ve şifresini girerek Authenticseconds.com sitesini kullanmaya başlayabilir. 

 

3.c. Üye, Authenticseconds.com sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile Authenticseconds.com'un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üye'ye aittir. 

 

3.d. İşbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya Authenticseconds.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymaması nedeniyle, Authenticseconds.com tarafından geçici veya sürekli olarak üye'nin Authenticseconds.com'dan yararlanması engellenebilir ve/veya üyeliği iptal edilebilir. 

 

3.e. Üye, diğer üyelerin ve ziyaretçilerin Authenticseconds.com'u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Verileri yanıltıcı hile girişimlerinde bulunamaz. Aksi takdirde üyeliğinin sonlandırılacağı gibi bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.