loading

Teslimat Bilgileri

Teslimat Konuları
 
www.authenticseconds.com mümkün olan en yüksek güvenlik önlemleriyle çalışmayı amaçlamaktadır. Bu sebepten siparişiniz alındıktan sonra öncelikle sistem tarafından otomatik bir e-posta gönderilerek siparişin sistemlerimize aktarıldığını bildirir. Ardından ekibimiz siparişi kontrol ederek tekrar onaylar ve size tekrar e-posta yoluyla bilgi verilir.
 
Sipariş teslimleri
 
Siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir.
 
Her üründen stoğumuzda yalnızca bir adet bulunmaktadır. Satın alma işlemi sonrası ürün pasif hale gelecektir.
 
Saat 13:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.
Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
Özel durumlarda gecikme yaşanabilir, bu gibi durumlardan kullanıcı haberdar edilir.
 
Teslimat ve Kargo Ücretleri
 
Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı şehire göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.
 
K.K.T.C ve Yurtdışı teslimatları
 
www.authenticseconds.com şimdilik yurtdışı ve K.K.T.C satışı yapmamaktadır. İlgili çalışmalar devam etmektedir.
 
Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...
 
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, info@authenticseconds.com adresine e-posta göndermeniz yeterli.
 
Adres Bilgileri
 
Siparişinizin sağlıklı bir şekilde elinize ulaşabilmesi için, adresinizi mümkün olduğunca açık yazarak, ek bilgiler kısmına bulunduğunuz yerin tarifini de belirtiniz.
 
Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren iade almamaktayız. 8 iş günü içerisinde authenticseconds.com düzenlemiş olduğu faturanız ve sebebinizi içeren bir not eki değişim yapabilmekteyiz.
 
* DEĞİŞİM ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA DEĞİŞİM SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.
 
385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!
 
Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.
 
Genel değişim şartları aşağıdaki gibidir;
 
- Değişimler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
 
- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir. 
 
- Değiştirmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve değişim sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
 
- Değiştirmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da sitemizden doldurduğunuz bildirim formunuzla birlikte PTT Kargo KARGO ile gönderim yapmanızı tavsiye ederiz kargo ücreti size aittir.
 
 
Değişim İşlemleri
 
- Gelen ürün öncelikle Değişim Bölümü tarafından incelenir, Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir. 
 
- Değişim onaylandığında sistemimizdeki mail adresinize gönderilen ürün bedeli kadar hediye çeki aktif hale gelecektir. Para iadesi kesinlikte yapılmayacaktır.